MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI

MEVLANA EXCHANGE PROGRAM OFFICE

Tr - En

1. Mevlana Değişim Programı Koordinatörler Toplantısı - 13 Aralık 2013

Birimimiz tarafından gerçekleştirilen 1. Mevlana Değişim Programı Koordinatörler Toplantısı 13 Aralık 2013'te gerçekleşti. 

Üniversitemiz Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Yumak ve Prof. Dr. Şaban Güçlü ile Mevlana Değişim Programı Kurum Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Burhan Ünal, çok sayıda birim koordinatörü ve koordinatör yardımcıları katıldı.

 

Üniversitemiz Mevlana Değişim Programı Kurum Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Burhan Ünal da Programı tanıttığı sunumda, birim ve bölümlerle koordineli çalışmalar sonucunda hem öğrencilerimiz hem de akademik personelimiz açısından değişim süreçlerini daha sağlıklı ve verimli bir şekilde yürütülmesi gerektiğini vurguladı. Bu amaçla bilgilendirme toplantısı düzenlediklerini ifade eden Ünal, dünyanın herhangi bir ülkesindeki üniversitede ders vermenin veya o üniversitede öğrenci olmanın Mevlana Değişim Programı ile artık hayal olmadığına dikkat çekerek, “bu programın üniversite öğretim elemanları ve öğrencileri için faydalı ve hayırlı sonuçlar getireceğine inanıyorum” dedi. 

Toplantı sunumu için tıklayınız

Toplantı tutanağı için tıklayınız